STRATEGIČTÍ PARTNEŘI

Infolinka 7 dní v týdnu, volejte kdykoliv

O nás

Poskytujeme službu
okamžitého výkupu
nemovitostí

Vykupujeme byty, rodinné domy, činžovní domy, chaty, chalupy, stavební pozemky, ornou půdu či trvalý travní porost. Dále jsme schopni vykoupit nemovitosti s exekučními dluhy a jinými omezeními, nemovitosti se zástavním právem banky či nebankovního subjektu, nemovitosti majitele v insolvenci nebo v dražbě.

Naše služba je určena komukoliv, kdo potřebuje rychle prodat svou nemovitost. Rychlý prodej v našem pojetí znamená, že jsme schopni vykoupit klientovu nemovitost a vyplatit mu za ni peníze do 24 hodin.

Naši klienti na nás oceňují zejména rychlost, se kterou jsme schopni jednat a dále bezproblémové řešení takřka jakékoliv situace, která si mnohdy žádá velmi osobní přístup. Vždy záleží na potřebách klientů, které se snažíme pochopit a v maximální míře se jim přizpůsobit. Uvědomujeme si, že potřeba rychlého prodeje nemovitosti je často velmi stresující, proto na přijaté podněty reagujeme okamžitě, aby klienti neztráceli drahocenný čas a pomohly jsme jim rychle vyřešit jejich často tíživé situace.

Od nás nikdy neuslyšíte žádné „až“ nebo „do“. Za Vaši nemovitost Vám zaplatíme skutečně 90 % z reálné tržní ceny stanovené na základě zpracovaného odhadu (poníženo pouze o hodnotu 4 % daně z nabytí nemovitosti). Odhady zpracováváme online na základě cenových map platných pro celou ČR a současně k tomu využíváme služeb našich interních odhadců. Vše naprosto průhledné a transparentní.

Pakliže pro klienta nebude zajímavá naše nabídka okamžitého výkupu za 90 % tržní ceny, naši makléři mu mohou zprostředkovat prodej jeho nemovitosti obvyklou cestou, při které však nelze garantovat termín, do kterého se nemovitost prodá. V takovém případě jsme však schopni klientovi zaplatit 50 % ze stanovené tržní ceny ihned a zbytek až po realizaci prodeje jeho nemovitosti (provizi hradí kupující). To znamená, že klient má jistotu, že s námi má už v podstatě prodáno. Jen v delším časovém horizontu. Neslibujeme, ale garantujeme. A v tom jsme výjimeční.

Portál Expresnivykup.cz je sesterskou realitní kanceláří MAXIMA REALITY.

Působí zde již od roku 1997 a je lídrem v oblasti inovativních služeb pro naše společné klienty. Díky mnohaletým zkušenostem, silnému právnímu a zejména kapitálovému zázemí, jsme pro Vás schopni vykoupit takřka jakoukoliv nemovitost.

Volejte nám nebo pište kdykoliv na NÍŽE uvedené kontakty, jsme Vám k dispozici sedm dní v týdnu. Těšíme se na setkání s Vámi.

Tým Maxima REALITY
a Expresnivykup.cz

info@expresnivykup.cz

Neváhejte nám kdykoliv napsat

800 111 555

Infolinka 7 dní v týdnu,
volejte kdykoliv

Ondřej Vališík, MSc, MBA

Provozovatel portálu
Expresnivykup.cz

Ondřej Vališík, MSc, MBA

Provozovatel portálu
Expresnivykup.cz